• |
ide | kryesore

TikTok akuzon Facebook për plagjiaturë

ByteDance, kompania kineze që zotëron TikTokun, akuzoi Facebook për “plagjiaturë dhe njollosje”. Kompania  me qendër në Pekin tha se “është …

Kthehu