• |
ide | kryesore
balliannn.jpg

Galliani thërret në raport Inzaghin

Një ditë pas dështimit në shtëpi kundër Palermos, Adriano Galliani ka bërë një vizitë në qendrën sportive në Milanello për …

tomka3.jpg

Vjen “Tomka” 36 vjet më pas

Tirana International Film Festival (TIFF) është hapur të hënën në mbrëmje me filmin shqiptar të restauruar “Tomka dhe shokët e …

IMG_20141103_072313.jpg

Çilieta tregon gjithcka

Sa herë që shfaqet Çiljeta surprizon. Këtë herë si këngëtare, ajo është shfaqur në tv Klan, përntë prezantuar këngën e …

artan-fuga.jpg

Reflektime para një semafori

Ngado diskutohet për gjobat, nëse shkel rregullimin e qëndrimit përpara një semafori të kuq. Në fakt, kam shumë kohë që …