• |
ide | kryesore

Kryeministri i Izraelit thirrje BE-së të njohë Jeruzalemin

Kryeministri izraelit, Benjamin Netanyahu kërkoi që vendet e Bashkimit Europian të ndjekin shembullin e SHBA-ve, për t’a njohur qytetin e …

Rita Ora prezanton vazhdimin e “Anywhere” në “BBC Radio 1″(Video)

“Anywhere” është projekti më i ri i Rita Orës që rezultoi mjat i suksesshëm. Por paska edhe një vazhdim të …

Kapet 23-vjeçari nga Vlora me 100 doza kokaine

Policia e Vlorës ka finalizuar operacionin e koduar ”Centralja”, ku si rezultat është arrestuar në flagrancë një shtetas, pasi u kap me …

7 kandidatët për kryeprokuror sot në seancë dëgjimore te Ligjet, mungon PD

Pas mbylljes procesit të aplikimeve për postin e kryeprokurorit, tashmë vjen një tjetër fazë. Zyrtarisht janë regjistruar 7 kandidatë në …

A do të bëhen prindër sërish Nora dhe Roberti?

Ato janë një prej çifteve më jetëgjatë të shoëbizit shqiptar. Mardhënia e tyre është lakuar gjatë, madje dhe në çdo …

Vendimi i Trump për Jeruzalemin, 36 të plagosur gjatë protestave në Bregun Perëndimor

36 palestinezë kanë mbetur të plagosur nga përleshjet me forcat izraelite në ditën e gjashtë të protestave në Bregun Perëndimor …

Vesa Luma largohet nga Shqipëria, fillon jetë të re me Big Basta-n (FOTO)

Vesa dhe Bigu janë përfolur kohët e fundit për shkak të marrëdhënies në distancë që ata të dy kanë pasur …

Adelina Ismaili i futet aktrimit (FOTO)

 Këngëtarja ka bërë me dije se së shpejti do e shohim në një tjetër fushë të artit, në atë të …

Dosja Habilaj/ Përgjimet e reja ‘gozhdojnë’ Tahirin dhe bashkëshorten e tij

Dalin detaje të reja nga dosja voluminoze prej 1600 faqesh e ‘Habilajve’ të sjellë nga prokuroria e Katanias. Dosja hetimore …

“Take That” planifikon të ribashkohet në 2020 (Foto)

Mendohet se ata po planifikojnë ribashkimin në 30-vjetorin e grupit në vitin 2020. Ylli i Take That, Robbie Williams thotë …
TË FUNDIT

Ju rekomandojmë

Kthehu