• |
ide | kryesore

Victoria Beckham, tani edhe stiliste, vishet gjithmon e me thjeshte

Arkiva, Paparazzi
victoria.jpeg

Shume gra duan ta trgojne garderopen e tyre edhe ne avion. Por kjo nuk ndodh me Victoria Beckham, stilisten tashmë 40 vjeçare, e cila gjatë një udhëtimi me avion, në shoqërinë e të shoqit, David, ajo kish mbajtur një veshje të thjeshte por shumë stil, një fustan të shkurtër, përmes se cilit dilnin edhe më shumë në pah sharmi dhe eleganca e ish Spice Girls.


 


Ndërkohë edhe David, gjithashtu shumë elegant në një veshje që dominohej gjithashtu nga ngjyra e zezë.

 

Çifti ishte duke u kthyer nga Londra, ku ata kishin vajtur për të parë djalin e tyre 9 vjeçar, i cili me ngjyrat e skuadrës londineze të Chelsea-s, kishte marre pjesë në një turne futbolli me lojtarë të moshës nën dhjetë vjeç.