• |
ide | kryesore

Pse u nda Arian Çani nga Edi Rama

Arkiva, Syri i Lapsit
cani.jpg

Drejtuesi i emisionit Zonë e Lirë, Arian Çani tregon për herë të parë arsyet e ftohjes së tij me kryeministrin Edi Rama. Sipas Çanit, ishte Rama ai që e prishi miqësinë mes tyre. Ish kryebashkiaku e ka patur një arsye për këtë dhe Arian Çani e zbulon këtë në një bisedë me studentët e UET. "Rama iku nga unë sepse…"


Kthehu