• |
ide | kryesore

Maradona: Messi nuk e meritonte Topin e Artë

Arkiva, Sport
Maradona Messi.jpg

Lionel Messi ka zhgënjyer në finalen e Botërorit. Dhe marrja e Topit të Artë ka ngjallur jo më pak pakënaqësi. Për shumë tifozë ky ishte një çmim i pamerituar. Kështu mendon edhe Diego Armando Maradona. Teksa komenton ndeshjen vlerëson skuadrën që sipas tij dha gjithçka në fushë. Por për Messin thotë se Topin e Artë të Botërorit nuk e meritonte aspak. Kthehu