• |
ide | kryesore

Edhe Laura Pausini tregon “zogun”: E kam si gjithë të tjerat

Arkiva, Syri i Lapsit
laura pauzini.png

Fenomeni i nxjerrjes në publik të "zogut" ka prekur edhe këngëtaren e njohur italiane, Laura Pausini. Gjatë një koncerti, teksa po rrotullohej duke kënduar këndën e saj, "Never Quit", fustani i saj i zi, që kishte një të çarë të gjatë u hap, duke treguar pjesën intime nudo. E alarmuar nga publiku, ajo u përgjigj duke thënë: "Kush e pa, e pa. E kam si gjithë të tjerat".
Janë të shumta këngetaret me famë botërore dhe personazhet e Show Bizz -it që e kanë treguar "zogun" nëpër skena. Ky fenomen ka prekur edhe vajzat e skenës, në Shqipëri.
 


Kthehu