• |
ide | kryesore

Albana Osmani nxjer në pah difektet

Arkiva, Paparazzi
albana.jpg

Albana Osmani e ka fiksim t’i tregojë të pasmet e saj joshëse. Ajo ka kohë që në Instagram poston foto gjatë stërvitjeve që i kanë dhënë trupin që gëzon sot. Edhe ketë të premte ajo ka postuar një foto teksa vrapon në plazh. Por në foton e sotme, pa dashur, Albana ka nxjerrë në pah edhe nje nga difektet e saj. Perimetrin e kofsheve dhe te pulpave që do të ishte dashur t'i kishte shumë më elegante.


Kthehu