• |
ide | kryesore

Kombëtarja bashkon Fevziun dhe Kol Ballën

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

Të dy njihen si tifozë e ndjekës të flaktë të kuqezinjve, por ndryshe nga herët që i duhet të përballen në profesion, kur bëhet fjalë për pasionet, Blendi Fevziu dhe Sokol Balla lënë mënjanë rivalitetin. Ashtu siç i pamë pas shumë vitesh pranë njëri-tjetrit në avionin papal, dy gazetarët e emisioneve më të ndjekur politikë në vend, janë bërë bashkë edhe në një tjetër foto shkrepur gjatë mbrëmjes të së dielës në Armeni. Mesazhi i kryeministrit për t'u treguar europianë duket se ka ngjitur menjëherë tek gazetarët, kundërshtarë të hershëm.


Kthehu