• |
ide | kryesore

Angelina Jolie peshon 37 kg, Brad Pitt do ta ndajë

Arkiva, Paparazzi
angelina-jolie.jpg

E kemi parë që çdo herë ajo shfaqet edhe më e dobët duke shqetësuar kështu fansat por edhe duke tërhequr vemendjen e tabloidëve, por kësaj here ka arritur kulmi. Ylli i kinemasë Angelina Jolie peshon më pak se 40 kilogramë. Revista amerikane “Starr” njofton se bukuroshja ka rënë sërish pre e anaoreksisë dhe bashkëshorti i saj Brad Pitt po kërcënon de do ta divorcojë nëse ajo nuk pranon sëmundjen e nuk kurohet. Kështu sipas kësaj reviste, Brad vazhdon të jetë i dashuruar me gruan e tij dhe i ka vënë asaj një ultimatum në mënyrë që Angelina të bindet për gjendjen e rëndë ku ndodhet dhe të fillojë të marrë kurat e nevojshme. Burime pranë çiftit bëjnë me dije se martesa e çiftit më të bukur në botë është në krizë për shkak të shëndetit të aktores. Prej një viti Brad përpiqet t’i mbushë mendjen gruas se është e sëmurë. Flitet se Angelina Jolie, e gjatë 1. 72 m, aktualisht peshon 37. 5 kilogramë.

 


Kthehu