• |
ide | kryesore

Lajm i keq për Rita Orën

Arkiva
rita1.jpg

Këngëtarja 24-vjeçare e cila prej dy vitesh po bën të pamundurën për të çarë në tregun amerikan të muzikës, ende nuk ka asgjë në vijë. Këtë e tregon lista e artistëve më të preferuar të vitit, ndër emrat e të cilëve Rita Ora nuk figuron. “American Music Awards” që do të mbahet të dielën e 22 nëntorit, event i cili shpërblen këngëtarët më të mirë të vitit nuk e ka përfshirë shqiptaren e cila veç muzikës, në fokus ka dhe modën. Pavarsisht interpretimit në emisionet më të shikuara në Shtetet e Bashkuara apo performancës në fillim të 2015 në Oscars, Rita Ora ka akoma rrugë për të bërë, derisa të futet në zemrat e amerikanëve.   


Kthehu