• |
ide | kryesore

Ermal Mamaqi nuk eksitohet nga gjoksi bombastik i Encës

Arkiva
enca ermali.jpg

Shumën marramëndëse të eurove që kërkonte për të qenë e pranishme në emision, me sa duket e mori dhe më në fund, Ermal Mamaqi ka siguruar këtë fundjavë një intervistë me këngëtaren Enca Haxhia. Në një video ku paralajmëron paraqitjen krah komikut të njohur në programin “6 ditë pa Ermalin”, 20-vjeçarja, si gjithmonë në plan të parë i nxjerr gjoksin objektivit. Ndërsa në sfond duket Ermali që komenton me sy dekoltenë, sikur neveritet nga ajo që këngëtarja ka ekspozuar me shumicë.


Kthehu