• |
ide | kryesore

VIDEO/ Elvana Gjata në siklet, mban fustanin me duar mos t’i dalë gjoksi në skenë

Arkiva, Paparazzi
image.jpeg

Performancat energjike të Elvana Gjatës nëpër koncerte janë të njohura, e po ashtu, veshjet ekstravagande që këngëtarja përdor, e kanë futur jo rrallë herë në momente të sikletshme.


Shfaqja më e fundit e Elvana Gjatës mbrëmjen e Krishtlindjeve në New York, ka qenë një nga ato raste kur fustani i saj, rrezikoi ta nxjerrë "fushë" përpara publikut.


Siç shihet edhe në videon e siguruar nga lapsi.al, Elvana Gjata, pavarsisht se kërcen dhe këndon, mëndjen e ka tek rripat e zi, të cilët bien dhe zbulojnë gjoksin e saj.

Megjithatë, mësohet se ky moment nuk ka rezultuar "fatal" për këngëtaren, pasi ajo ka ditur ta menaxhojë mirë paraqitjen në skenë duke superuar atë që mund të quhej, "la nam"./LAPSI.AL/

Kthehu