• |
ide | kryesore

Rozana Radi tregon plagën pas aksidentit

Arkiva, Paparazzi
image.png

Këngëtarja e cila pësoi një të çarë në këmbën e saj teksa bënte provat për spektaklin e ri ku do të marrë pjesë, ka ndarë me ndjekësit e saj momente nga mjekimi i plagës në spital. Rozana Radi u rrëzua nga një lartësi në skenë dhe për pasojë, lëndoi këmbën. Nuk dihet ende fati i saj në garën “Your face spunds familiar” që pritet të nis të hënën në Tv Klan. Por sikurse thekson edhe vetë këngëtarja, kjo nuk është hera e parë që ajo aksidentohet nëpër spektakle. E njëjta ngjarje i ndodhi edhe në “Dance With Me”, por pas disa javësh ajo u rikthye në pistën e kërcimit. Shërim sa më të shpejtë Rozi.


Kthehu