• |
ide | kryesore

Si ka përfunduar “E bija e Mahraxhait” (foto)

Arkiva, Paparazzi
hunter-620x461.jpg

Aktorja amerikane Hunter Tylo u bë mjaft e dashur për shqiptarët në fillim të viteve “90.

Kjo për shkak se ajo ishte protagonistja e një seriali të transmetuar në TVSH të quajtur “Bija e Mahraxhait”.


Sot, për fat të keq nuk ka mbetur shumë nga ajo që shqiptarët mbajnë mend,

Botoksi dhe ndërhyrjet plastike kanë bërë të vetën. 

Kthehu