• |
ide | kryesore

Elseid Hysaj bëhet baba (FOTO)

I pakategorizuar
hysio.png

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare dhe Napolit, Elseid Hysaj është bërë baba për herë të parë. Ai dhe gruaja e tij, modelja Fiorenza Lekstakaj tani kanë një djalë. “Mirëserdhe Elis”, – ka shkruar Hysaj në rrjetet sociale duke postuar edhe këtë foto. Hysaj është i martuar me ish-Miss Shqipëria 2013.