• |
ide | kryesore

Djali 14-vjeçar i Ronaldos kap mësuesen (FOTO)

I pakategorizuar
ronaldo1_1469301705-7418300.jpg

Djali i legjendës së futbollit, brazilianit Ronaldo është kapur mat me mësuesen 27 vjeçare.


I biri i fenomenit Ronaldo është vetëm 14 vjeçare dhe ka gënjyer që i ka 18 vjeç për të zënë një mësuese të një kopshti fëmijësh e cila është 27 vjeçe.


Mësuesja e cila është 13 vjet më e madhe se ai u shpreh se ajo nuk ishte në dijeni për moshën e tij.

“Më ka mashtruar se ishte një i rritur. Është i gjatë 1.85 centimetra, si mund ta kuptoja që ishte 14 vjeç” – tha mësuesja.

Ndërsa babi it ë riut Ronaldo ende nuk ka dhënë asnjë deklaratë për këtë ngjarje./blic/

ronaldo1_1469301705-7418300 ronaldo2_1469301709-7554281 ronaldo3_1469301712-8734947
Kthehu