• |
ide | kryesore

Fotolajm/ Ku po darkon Edi Rama

Arkiva, Paparazzi
rama darke.jpg

Ditët e fundit kryeministri Edi Rama po shijon plazhet e jugut dhe “fotot e ditës” në profilin e tij nuk kanë të bëjnë me takime apo inaugurime, por me djalin e vogël të tij Zaho. Pas plazhit Rama ka zgjedhur një prej restoranteve të Himarës për të darkuar. Nuk dihet kush e ka bërë foton e postuar prej Ramës në Facebook.  


Kthehu