• |
ide | kryesore

Ironi në rrjet me gruan e Francesco Totti (FOTO)

Arkiva, Sport
CtRBAsgWgAAvbwQ.jpg

Dita e diel ishte një “vullkan” i vërtetë për komentet dhe debatet që pasoi humbja e Romës 3-1 nga Torino. Debatin e ka shtuar edhe më shumë një intervistë e Ilary Blasi, prezantuese e “Grande Fratello Vip” dhe bashkëshorte e Francesco Totti.


“Spalleti dënon padrejtësisht Farncesco-n tim. Është një njeri i vogël” – ishte një nga frazat e Blasi-t. Intervista ka shkaktuar polemika edhe mes tifozëve dhe rrjetet sociale janë ndarë në mes. Bie në sy një fotomontazh i biondes, por tashmë tullace me titullin: “Ilary, bëje ti tashmë formacionin e Romës”. /lapsi.al/


Image result for ilary blasi Image result for ilary blasi totti Image result for ilary blasi totti