• |
ide | kryesore

Një tjetër video seks-skandali pritet të publikohet, incidenti merr përmasa gjigande

Arkiva, Paparazzi
kim-kardashian-arrives-in-new-york-city-with-massive-security-06.JPG

Bizhuteritë me vlerë 10 milion dollarë të cilat ia grabitën në Paris, mund të mos jenë hiccgjë përpara detajeve të reja që janë zbuluar nga incidenti i Kim Kardashian. Kështu, pas kthimit të menjëhershëm në Neë York, ylli i shoëbiz-it ka rrëfyer se së bashku me unazat e varëset, hajdutët i kanë vjedhur asaj dhe telefonat!

Përtej fotove nudo pa fund, që shpesh Kim Kardashian ndan me fansat e saj, brenda telefonave gjenden dhe filmime të “rrezikshme” ku 35-vjeccarja është në momente intimiteti me bashkëshortin Kanye West.


Në lidhje me grabitjen po punohet intensivisht edhe për këtë fakt, në mënyrë që autorët të gjenden përpara se ato video seksi të publikohen. Kujtojmë se fama e Kim Kardashian erdhi pikërisht nga publikimi i një video të tillë e cila u hodh në treg disa vite më parë. Për këtë fakt, prokurorët amerikanë dyshojnë se dhe këtë rradhë, vetë protagonistja mund të jetë e përfshirë e bashkëpunëtore e hajdutëve. 

Kthehu