• |
ide | kryesore

I gjithë hoteli ankohet për Pogba: Seks me këngëtaren si në një film porno (FOTO)

Arkiva, Sport
2,w=993,q=high,c=0.bild_.jpg

Të gjithë ata që kishin zgjedhur hotelin “Lowry Hotel” në Manchester në Anglisë u ankuan se u zgjuan natën nga disa zhurma të cilat ishin të ngjashme me “një film pornografik”. Sipas tyre, gjithçka dëgjohej nga prej dhomave të gjumit midis orës 3 dhe 4 të mëngjesit. Dëshmitarët i thanë tabloidit “The Sun” ishin të shumta ankesat te stafi i hotelit për rënkimet e seksit, por nuk pati asnjë reagim. Një prej dëshmitarëve tha se pa mesfushorin francez, Paul Pogba në hotel me këngëtaren afrikane, Dencia.


“Kemi qenë në të njëjtin hotel me Pogba. Ishim duke qëndruar pranë tyre, në katin e tretë të hotelit, kështu që i pamë ata të vijnë dhe të shkojnë nga dhoma e tyre në fund të korridorit. Vendosëm për të fjetur në ora 02:00 të natës. Nuk kishte muzikë me zë të lartë, vetëm nga dhoma e tij dëgjohej “hip-hop” dhe shumë të qeshura ndër hundë. Situata u ndez përfundimisht rreth orës 3-4 të mëngjesit, ku psherëtimat ishin të pagabueshme për t’i dëgjuar. Pogba dhe këngëtarja afrikane duket se nuk kujdeseshin për ata që i dëgjonin. Na dukej vetja si në një film porno. Ishte diçka shumë e sikletshme. Ishte e pamundur të mos i dëgjoje, sepse flisnin dhe ofshanin me zë të lartë”, – tha dëshmitari.“Disa momente më vonë e kanë filluar përsëri avazin. Këtë herë, më fort se kurrë. Më dukej sikur skena seksi të egër po ndodhnin atje. Dhe kjo zgjati për dy orë. Ajo bie shumë në sy në hotel, ashtu si Pogba, por unë duhet të pranoj se vajza ishte shumë e bukur. Ne u ankuam te menaxheri i hotelit dhe ata thanë se do të flisni me futbollistin. Kjo ishte nata e parë, por asgjë nuk ndryshoi. Pra, ne na mbeti vetëm të ndryshojmë hotelin,” – tregon klienti në atë hotel.

Ndërkohë, klubi i tij i mohoi akuzat. Një zëdhënësi i Manchester United tha për “The Sun”: “Historia është plotësisht e pavërtetë. Ne kemi kontaktuar me “Lowry Hotel” lidhur me Paul dhe nuk kemi pasur asnjë ankesë”,  – përfundoi ai. 

Image result for pogba hotel sex Image result for pogba hotel sex Image result for pogba hotel sex dencia Image result for pogba hotel sex dencia