• |
ide | kryesore

Dalin pamje të reja/ Si u godit me shishe Neymar dhe Messi në Valencia (VIDEO)

Arkiva, Sport
cats-80-650x358.jpg

Publikohen pamje të reja nga incidenti në fund të ndeshjes Valencia – Barcelona të fituar nga katalanasit me rezultatin 3-2. Aty shihet se si fillimisht Neymar i provokon hapur tifozët vendas dhe ata më pas e gjuajnë me shishe. Pasi sheh këtë Leo Messi kthehet nga tifozët dhe bën një tjetër gjest ofendues me duar. Mediat spanjolle shkruajnë se Valencia pritet të dënohet rëndë pas asaj që ndodhi në stadiumin “Mestalla”. Kthehu