• |
ide | kryesore

Vildane Zeneli, 100% nudo dhe seksi (Foto+16)

Arkiva, Paparazzi
vildane1.JPG
Modelja e njohur, Vildane Zeneli, e cila aktualisht po zhvillon karrierën e saj në SHBA, përpos që shpesh ka dalë me poza seksi dhe gjysmë të zhveshura, kësaj radhe vjen 100% nudo, shkruan Express.
 
Këto fotografi i ka realizuar në SHBA, ku i shihen vijat e trupit që i ka mjaft seksi.
 

Kthehu