• |
ide | kryesore

Ledri Vula mesazh dedikuar…”FOTO)

Arkiva, Paparazzi
ledri.jpg

E nisi karrierën duke qenë pjesë e grupit “Skillz” dhe më pas iu bashkua labelit Babastars.

Por pas disa vitesh Ledri Vula zgjodhi të kishte një karrierë individuale duke u shkëputur nga labeli  madje edhe duke lidhur miqësi me ish rivalin e tij, Noizyn. Ledri vazhdon të ketë një karrierë të suksesshme por si duket, për sa kohë do të jetë pjesë e muzikës Hip Hop, ai nuk do të mund t’iu largohet zilive apo konkurrencës. Besojmë se edhe mesazhin e fundit reperi ua ka kushtuar pikërisht “hater-ave”. “Jom bo reper kur e kom thy koshin”, shkruan Ledri i cili i kujton konkurrencës se nuk është i pari vetëm në basketboll, por edhe në Hip Hop.

ledri.jpg
Kthehu