• |
ide | kryesore

Kujdes çantën Zidane! 

Arkiva, Sport
zizu_1489952581-5113217.jpg

Zinedine Zidane është ka pasur një moment të sikletshëm të shtunën në “San Mames” ku skuadra e tij fitoi 2-1 derbin ndaj Athletic Bilbaos. 
Fajin e ka një çantë të cilën ai nuk e ka parë dhe është rrëzuar.
 Kthehu