• |
ide | kryesore

Shtatëzanë, por asgjë nuk e ndalon dot Irina Shayk të pozojë (Foto)

Arkiva, Paparazzi
Irina-Shayk-212.jpg

Tashmë modelja e famshme ruse, Irina Shayk është në pritje të fëmijës së parë me aktorin Bradly Cooper.

Megjithëse shtatzanë asgjë nuk e pengon atë të kryeje profesionin e saj më së miri.

Së fundmi ka pozuar për të brendshmet e markës “Eleonora” dhe 31-vjeçarja duket mjaft bukur edhe pse barku nuk i bie fare në sy.

3e98142300000578-4346466-image-a-102_14903716505243e9813e600000578-4346466-image-a-77_14903697368893e9813ff00000578-4346466-racy_in_lace_with_a_distinctive_lace_frill_detail_the_eleonara_e-a-98_14903715730273e98141c00000578-4346466-image-a-97_14903715610753e98142d00000578-4346466-image-a-100_14903716256963e98140300000578-4346466-image-a-79_1490370549086
Kthehu