• |
ide | kryesore

FOTO/ Laura Cremaschi rikthehet single

Arkiva, Sport
103955526-56240057-57df-4da6-8e98-14d2ccdf1cef.jpg

Laura Cremaschi, një nga tifozet më të zjarrta të Romës dhe protagoniste në programin e Mediaset “Avanti un altro” (Te vijë tjetri) të drejtuar nga Bonolis, është ndarë nga i dashuri. Mësohet se ata janë ndarë me dakordësinë e të dyve pas një lidhjeje që zgjati 5 vjet. Bukuroshja thotë se tanoi do të fokusohet te puna. “Në këtë moment gjithçka po lulëzon”- është shprehur Cremaschi./lapsi.al/ 

Kthehu