• |
ide | kryesore

“Sherr” mes aktorësh për montazhin e Berishës: U rrite ti Çuçke? (Foto)

Arkiva, Paparazzi
Capture.JPG

Julian Deda dhe Erjon Isaj jo pak të njohur për publikun shqiptar janë përballur publikisht pas një foto montazh të publikuar nga ish kryeministri Sali Berisha.


Treni i ndërtuar nga kryebashkiaku Erion Veliaj dhe treni jo pak i zakontë kanë tërhequr vëmendjen e Julian Dedës duke e komentuar këtë aspak të hijshme dhe sugjeron që fëmijët t’i rrinë larg.

Por megjithëse pati shumë akuza në drejtim të kryetarit një nga kolegët e tij Erion Isai nuk e priti dhe aq mirë duke i komentuar në foton e shpërndarë.

Erion Isai: Nuk te takon ty miku im. Keqardhje

Julian Deda: Erion Isai…je fut politikes? Hallall. Me behet qejfi.

Erion Isai: Patjeter Julian Deda, dhe pres shume nga ty si djale i shkolluar e perendimor mos kete politke me “goditje nen brez”. Suksese ne parlament.

Julian Deda: Ti pret nga une??? Hahah u rrite ti Çuçkeeee??!?

 Erion Isai: Une i rritur kam qene dhe jam o Refik. Perderisa i ke hyre politikes nga ty duhet te pres une; e te gjithe. Kjo qeshja jote tregon sene fakt nga ty duhet te presin ata qe te kane emeruar te besh te tilla statuse.

 

 

 

 

 

Kthehu