• |
ide | kryesore

FOTO+16/ Aktorja e filmave porno fiksohet pas Tottit

Arkiva, Sport
asdswerwe.jpg

Vittoria Risi, pornostarja vullkanike nuk e ka fshehur kurrë tifozerinë e saj për Juventusin. “Zonja e vjetër” ka tek ajo një fanse besnike për më tepër që ajo nuk e fsheh simpatinë për disa prej futbollistëve të skuadrës së Torinos. Ajo e ka thënë edhe më herët se është e çmendur pas mesfushorit Mario Lemina. Futbollisti i kombëtares së Gabonit i mori vendin në mesfushë Paul Pogba, një tjetër të preferuari të Vittoria Risit.

Image result for Vittoria Risi lemina

“Më pëlqejnë njerëzit me ngjyrë. Tashmë jam tifoze e Lemina. Ka edhe pamje të mirë. Fiziku i meshkujve ka efekt te unë dhe për më tepër kur janë me ngjyrë” – thotë aktorja e filmave me pullë të kuqe. Ajo është pyetur edhe për disa lojtarë të tjerë.

“Higuain? Është vërtet super! Është një sulmues i madh!

Totti? Është e pabesueshme ajo që ai po bën në moshën 40-vjeçare. Quajeni plakush” – thote ajo me perkedheli./lapsi.al/

Image result for Vittoria Risi lemina Image result for Vittoria Risi lemina Related image

 

Kthehu