• |
ide | kryesore

Guri shkëputet nga mali dhe godet makinën. Tre të vdekur në Lezhë, një i plagosur rëndë

I pakategorizuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lezhë.


Nga informacionet e para mësohet se një gur i madh është shkëputur nga Mali i Torrovicës dhe ka goditur një makinë tip fuoristradë.


Burime të Lapsi.al thonë se tre persona kanë mbetur të vdekur.

Viktimat janë në moshë të re.