• |
ide | kryesore

Jenna Dewan sulmohet nga fansat për fotot sensuale,” Jo të hijshme për një mami” (FOTO)

Arkiva, Paparazzi, Slider


Aktorja  Jenna Dewan, që prej një jave është vënë në qendër të kritikave nga fansat e saj të saj të Instagram-it vetëm se postoi disa foto me të pasmet më të zbuluara se zakonisht .

Kjo duket se nuk i ka pëlqyer ndjekësve duke e argumetuar me faktin se bashkëshortja e Channing Tatum është nënë e një vajze 4-vjeçare dhe të tilla gjeste s’janë të hijshme për të. “E aprovon yt shoq këtë foto? Po të heq nga lista e miqve. Ajo është një nënë, nuk ka nevojë për të tilla foto.”- lexohet në një nga komentet. Edhe pse komente të këtij tipi ishin pafund, Jenna sërish zgjodhi të mos reagonte. Thjesht tregoi se qëllimi i saj ishin çizmet që mbante veshur, të cilat i përkisnin linjës më të re të krijuar nga Jennifer Lopez. 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *