• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ben Blushi zbulon çfarë do të ndodhë më tej me LIBRA

Arkiva, Lajme, Të fundit


Si sot një vit më parë doli në arenën politike partia e re e drejtuar nga Ben Blushi. LIBRA ishte partia e cila gjeti mbështetjen edhe të ish-deputetes së PS-së, Mimoza Hafizi e shumë personaliteteve të tjera, por që nuk mundi dot që në zgjedhjet parlamentare të fitonte votat që i duheshin për tu përfaqësuar në Parlament. Sot vetë kreu i LIBRA-s, Blushi mbajti një fjalim përpara mbështetësve të kësaj partie duke e vënë theksin te misioni i saj edhe pse është jashtë parlamentit.


3 Comments

  1. Aman shyqyr qe erdhe ,na keputi malli per ty.Une po i mbledh ne sallen A dhe Ti mbaji nje fjalim ,pstaj Ti shko ne Banke dhe Une ne rruge.Oh sa na mungoje ,sa edhe Bushati dhe Fevzo ishin te merzitur sa as ne hale nuk shkonin dot.Ardhja jote do te jete nje hap para drejt demokracise qe nderove.Mos harro statutin e partise.

    1. Edhe te lapsi ju lëshon Tufa, i biri, ju zagarëve të tij? Rrini aty te Kryeministria dhe hani atë sufllaqen që ju hedh çdo ditë që të mbani frymën gjallë.

  2. O Blusho sa te mendohesh ti cdo besh me partine do ikin dhe ata dy qe ke me vete. Jo per gje por u be pushim shume i gjate nga dita e funtit qe te kemi pare..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *