• |
ide | kryesore

Coleen Rooney fal tradhëtinë, poston foto familjare (FOTO)

Paparazzi, Slider


Coleen Rooney, bashkëshortja e sulmuesit të Everton, Wayne Rooney siç duket e ka falur bashkëshortin pas skandalit të tradhtisë që futbollisti i kishte bërë muaj më parë.

Sipas fotografive që kanë qarkulluar në rrjete sociale, Cooleen duket se e ka falur bashkëshortin dhe e ka lënë atë t’i kthehet familjes. “Coleen dëshiron të shikojë përpara dhe të harrojë çdo gjë që i ka ndodhur “, tha një burim për The Sun.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *