• |
ide | kryesore

“Të kapen peshqit e mëdhenj”, ironi dhe gallata në rrjetet sociale me deklaratën e Donald Lu (FOTO)

Lajme, Të fundit


Një ditë pasi ambasadori amerikan në Shqipëri Donald Lu deklaroi se në janar do të kapen ‘peshq të mëdhenj’, reagime të shumta ka pasur edhe në rrjetet sociale.

Shumë faqe të cilat publikojnë foto humoristike, kanë krijuar montazhe me ambasadorin duke kapur peshk. Po ashtu nuk kanë kursyer dhe politikanë të rëndësishëm të vendit.

Për të tepër shihni disa nga fotot humoristike që kanë ‘pushtuar’ rrjetin.


2 Comments

  1. lu mund te kap te frrokut,doshit e roshit hu,ose brek gjelili,jastek griselde ose te dhjera rame.i kan futur lus e vllahutun balili e habilajt me kryekriminelet ruqi e xhafa nje tra nga goja ne anus,as te levizin nuk guxojn.

  2. o mao LU ce dun ,o kokerr koqe. leri peshqit e mdhenj e te vegjel por kAPI BALENAT e krimit ruqi,xhafa,rama,tahiri,balili.tjerat jan PORDH NEGJMIJE.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *