• |
ide | kryesore

FOTO/ Vajzat “sexy” tërheqin vëmendjen në Formula 1 të Brazilit

SportU mbajt këtë të diel Grand Prix i Brazilit në Formula 1. Në pod u ngjit piloti i Ferrari, Sebastian Fettel. Garat e mbetura kanë vetëm rëndësi statistikore pasi Hamilton e ka siguruar titullin “kampion për pilotë” dhe Mercedes kampion për skuderi. Ajo që ka rënë në sy këtë garë ishte paraqitja e vajzave që ndihmojnë pilotët. Më poshtë vjen një galeri pikante. ©LAPSI.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *