• |
ide | kryesore

Mbaron sfilata e ‘Victoria Secret’, modelet shkëlqejnë me veshjet (FOTO)

F1, Paparazzi, Slider, Stil


Sfilata e Victoria’s Secret u mbajt këtë vit në Shanghai.Atmosfera shumë orientale dhe kimia shumë e mirë mes stafit dhe modeleve, lanë me gojë hapur ata që mundën t’i shikonin nga afër, look plot ngjyra, flatra gjigande dhe madje, si asnjëherë më parë, sfiluan edhe dyshe.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *