• |
ide | kryesore

Gisele Bündchen, e lënduar nga komentet për martesën me Brady

Paparazzi, Slider


Sipas një raporti, Gisele Bündchen ka mbetur “thellësisht e zhgënjyer” nga batutat e bëra për martesën e saj me Tom Brady.

Modelja braziliane, e cila u divorcua nga kampioni 7 herë i Super Bowl në vitin 2022, e gjeti veten si bazë të disa shakave gjatë pjekjes së ish-qendërmbrojtësit në Netflix të dielën.

Bündchen është “thellësisht e zhgënjyer nga portretizimi i pandershëm i familjes së saj në shfaqjen e së dielës në mbrëmje“, tha një burim për People.“Si gjithmonë, prioriteti i Bündchen është të mbështesë fëmijët e saj të cilët u prekën nga përmbajtja e papërgjegjshme që u transmetua.”

Komediani Kevin Hart, i cili drejtoi “The Roast of Tom Brady”, vuri në shënjestër Bündchen dhe të dashurin e saj trajnerin jiu-jitsu Joaquim Valente. Hart filloi duke bërë shaka se Brady e la trajnerin e New England Patriots, Bill Belichick,  kur ai u largua nga ekipi dhe shkoi në Tampa Bay Buccaneers.

“Ti e le atë. Ke bërë mirë,” tha Hart. “E bëre, Tom, e ke kundërshtuar trajnerin tënd, por më lër të të them diçka njerëz… kjo është ajo që duhet të bësh për të ruajtur lumturinë tënde.”

Ai vazhdoi, “Ndonjëherë duhet të ndeshesh me trajnerin tënd. E dini se kush tjetër e ka sulmuar trajnerin e saj? Gisele. Ajo e pëlqeu atë njeri.”

Turma shpërtheu në të qeshura ndërsa kamera iu drejtua Brady, i cili ishte duke buzëqeshur, por dukej disi i pakëndshëm nga komenti.

Dua të them Jezu Krishtin, Tom. Një nga qendërmbrojtësit më të zgjuar që ka luajtur ndonjëherë një lojë. Si nuk e kuptove që kjo gjë do ndodhte? Tetë klasa karateje në ditë, “tha komediani, duke e quajtur ish-yllin e NFL një “idiot”.

“Tetë klasa karateje në ditë dhe ajo është ende një rrip i bardhë. F–k Tom”, tha ai me shaka./Lapsi.al

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *