• |
ide | kryesore

VIDEO/ Gafë e portierit, por arbitri anullon padrejtësisht golin e Mesit

Sport


Një gafë e portierit Neto ka shkaktuar polemika të shumta në Spanjë pas ndeshjes Valencia – Barcelona. Një goditje e Lionel Messi e kaloi vijën e portës, por për arbitrin nuk ishte gol.

Takimi përfundoi 1-1 dhe të dyja skuadrat vazhdojnë të mbajnë njëra vendin e parë (Barça) dhe tjera të dytin në La Liga. ©LAPSI.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *