• |
ide | kryesore

Delinda Zhupa dhe Gent Hazizi sulmojnë Olta Gixharin,’Personazh i mbivlerësuar’

F1, Paparazzi


“Shiko Kush Luan” ka vënë përballënjëri tjetrit Delinda Zhupa dhe Gent Hazizi, të cilët kanë shprehur se çfarë shihnin problem në interpretim në performancat e secilit.Delinda ka thënë se Genti duhet të rregullojë artikulimin e fjalëve, ndërsa ky i fundit ka thënë se Zhupa ndonjëherë bërtet më shumë se ç’duhet. “Cili është personazhi më i mbivlerësuar?”, ka qenë pyetja që ka marrë të njejtën përgjigje nga të dy kolegët. Emri i Olta Gixharit ka qenë i zgjedhuri për ‘personazhin e mbivlerësuar’.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *