• |
ide | kryesore

E akuzuan për photoshop, Elita Rudi reagon me video (FOTO)

Paparazzi, SliderElita së fundmi ndodhet me pushime me të dashurin, reperin  Gjiko. Dyshja ndodhet në Maldive por përsëri nuk kanë mundur të jenë larg ‘gojëve te liga’. Moderatoja u gjykua nga fansat se kishte perdorur ‘photoshop’ por nuk ka mundur të durojë më dhe vendos të pergjigjet.

“Na lodhët me këto akuzat e photoshop-it. Ja një video e ju paçi ditë të mbarë!”-ka shkruar Elita në mbishkrimin e videos ku ka treguar format trupore.

 

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *