• |
ide | kryesore

Tarantino bën sërish bashkë Margot Robbie dhe Leo Dicaprio

Paparazzi, SliderËshtë pikërisht regjizori Hollywood-ian, Tarantino i cili ka menduar ta ribashkojë dyshen fantastike Robbie- Di Caprio. Mendohet se si Robbie, ashtu dhe DiCaprio do të luajnë role protagoniste, edhe pse asgjë nuk është konfirmuar nga shtëpitë e prodhimit. Tarantino këtë herë do të ketë në fokus jetën e një vrasësi serial, i cili njihet nga SHBA me emrin Charles Mansonand. Flitet se Tarantino po përpiqet të bëjë pjesë të kastit edhe Jennifer Lawrence dhe Tom Cruise, por për këta të fundit nuk ka shumë shpresa.

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *