• |
ide | kryesore

Enrique Iglesias shfaq binjakët në foto për herë të parë (FOTO)

Paparazzi, SliderÇifti Enrique Iglesias dhe Anna Kurnikova u bënë prindër për herë të parë kur tenistja ruse solli në jetë dy binjakët, një vajzë dhe një djalë.

Kjo ishte surprizë e bukur për fansat nga çifti që ka arritur të ruajë ndoshta lidhjen më të gjatë në showbiz.  Këngëtari postoi këtë foto mjaft të ëmbël me njërin nga binjakët dhe tenistja me binjakun tjetër.

26073761_417604225362375_8680266412888948736_n.jpg

 

26387322_1668197656606340_5805333704309997568_n.jpgLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *