• |
ide | kryesore

Beyonce dhe Rihanna, duet sëbashku

Paparazzi, SliderShpesh herë janë vënë përballë njëra tjetrës së cila është më e mirë se tjetra, por sërish, asgjë nuk i ka prishur marrëdhëniet e tyre. Ama, kurrë nuk kemi pasur një bashkëpunim mes tyre dhe koha për të pasur nëj të tillë duket se ka ardhur. Në faqen zyrtare të ASCAP, kompania ku regjistrohen këngët e të gjithë artistëve në SHBA, është shfaqur një projekt i dy artisteve, i titulluar “Love On Top”.

Asgjë nuk është konfirmuar nga label-at e Bey dhe Riri, por kaq ka mjaftuar që fansat e të dyjave të “çmenden” vetëm nga fakti që një bashkëpunim i tillë ekziston.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *