• |
ide | kryesore

Snapchat gabon, fyen Rihannen dhe Chris Brown (Foto)

Paparazzi, SliderSnapchat gaboi sërish.Pasi askush nga përdoruesit nuk e pëlqeu ndryshimin që u bë në aplikacion, Snapchat publikoi një reklamë ku në qendër ishte sherri i bujshëm i Chris Broën me Rihanna-n vite më parë, kur kjo e fundit u dhunua shumë ashpër fizikisht nga reperi.

‘Do të doje të gjuaje me shpullë Rihannën apo me grusht Chris Brown?’ , -shkruhej në reklamë.

Vetëm shumë pak pasi kjo reklamë u publikua, një lumë kritikash vërshuan në ‘Tëitter’ duke e cilësuar si të pavend këtë veprim të Snapchat. Jo më kot, më pas kjo reklamë u fshi nga drejtuesit e aplikacionit dhe këta të fundit në një deklaratë për BBC kërkuan ndjesë publike.

640-0-5aaa2e3c8a13e-575x1024.jpgLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *