• |
ide | kryesore

Ben Afleck u dhuron pushime 500 punëtorëve

Paparazzi, Slider


Ben Affleck njihet për zemërgjerësinë e thjeshtësinë e tij. Duket se pas përfundimit të xhirimeve të filmit të tij më të ri “Triple Frontier”, 45-vjeçari vendosi të çojë të gjithë skuadrën me pushime.

Me një staf prej 500 vetash ai dhe e dashura e tij u nisën për në Hauai ku çdo gjë është e paguar dhe ka festë në çdo orë.  Megjithëse është në një udhëtim argëtues me punëtorët e tij, Ben Affleck e kishte mendjen vetëm tek e dashura, Lindsay Shookus dhe nuk i’a ndante sytë në asnjë moment. Duke se dashuria i’a ka marrë mend aktorit hollivudian.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *