• |
ide | kryesore

E akuzojnë për një tjetër operacion, Luana tregon foton (FOTO)

Paparazzi, SliderKohëve të fundit Luana është përfolur se ka “hequr brinjët” duke realizuar kështu ngushtim të belit. Mbrëmjen e djeshme moderatorja është kthyer pas në kohë dhe ka postuar disa foto të viteve më parë.  Këto foto janë bërë në plazh dhe Luana i ka publikuar për një arsye, për të treguar se nuk ka bërë ngushtim beli por thjesht ashtu e ka patur.“7 vite më parë… Si ishte muhabeti i belit e këtyre gjërave të tjera domethënë?”- ka shkruajtur Luana përbri saj.

 

 1 Comment

  1. Egziston dhe facetune se di a e keni parasysh?Kur e perdor Lori hoxha qe ka ble shtat e surrat ne amerik pse tmos e perdori kjo zhulsja?
    Po mjer ju populli i djegur qe i hani kto mashtrime si petlla!Imagjino si i hani ato gjerat e tjera hahahaha

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *