• |
ide | kryesore

VIDEO/ Kapiteni i West Ham kap për fyti Pogba

SportSfida e vlefshme për Premier Ligën mes West Ham dhe Manchester United u mbyll në barazim pa gola. Edhe pse skuadrave iu mungonte motivimi pas i kanë arritur objektivat sezonale, nuk mungoi tensioni në fushë. Francezi Pogba dhe kapiteni i West Ham, Noble u përplasën në mes të fushës duke u kapur për fyti. Pjesë e sherrit u bënë edhe lojtarët e tjerë, por gjithçka mbeti në kuadrin e nervave të lojës. Në fundin e ndeshjes, Noble dhe Pogba u përqafuan me njëri-tjetrin.

https://www.youtube.com/watch?v=e6mwWML5pZULini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *