• |
ide | kryesore

Era Istrefi rrezikon të mos këndojë në kampionat,Rusia nuk njeh Kosovën

Paparazzi, SliderTeksa Era Istrefi po bëhet gati të mbajë një performancë në hapjen e Kampionatit Botëror të Futbollit në Rusi, duket se gjërat mund të mos shkojnë mirë për të për shkak të vizës.

Sipas “Prive”, në lajmet qendrore të Klan Kosova, ka folur nëna e Erës e cila ka deklaruar se tani asaj I duhet ta marrë vizën për në Rusi, dhe kjo mund të paraqesë problem për shkak se Rusia nuk e ka njohur shtetin e Kosovës ende.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *