• |
ide | kryesore

Rita Ora ndez skenën me valle shqiptare

Paparazzi, Slider


Këngëtarja me origjinë shqiptare ka performuar sonte në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, para qindra e mijërave fansave. Ajo ka arritur të ndezë skenën, duke krijuar një atmosferë fantastike për qytetarët që kanë shkuar për ta ndjekur nga afër. Ndërkohë që po performonte disa nga hitet e saj, Rita Ora kishte rezervuar një surprizë për publikun shqiptar në Tiranë.

Rita kërceu para të gjithëve Vallen e Shotës, ndërkohë që në sfond shfaqej flamuri shqiptar. Vallen e kishte remix-uar me këngën “Black Widow” dhe herë pas herë falënderonte publikun e thonte “Të dua Shqipëri”.

https://vimeo.com/273220597


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *