• |
ide | kryesore

Të famshmit që u shëmtuan nga botox-i

Paparazzi, SliderKalimi i viteve duket se është një problem shumë i madh për disa personazhe të botës së spektaklit.

Rrudhat e moshës janë të papranueshme për to dhe për këtë arsye, duke dashur që të qëndrojnë gjithmonë të rinj, bëjnë ndërhyrje plastike.Por, rezultati për shumicën e këtyre VIP-ave nuk është ai që pritej…Ja disa prej tyre:

Janet Jackson

Courtney Love

Leslie Ash

Cindy Lauper

Kathy Griffin

Cher

Jennifer Grey

Madeleine Stowe

Joan Van ArkLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *